دکوراسیون منزل عناصر مختلف طراحی را در بر می گیرد، از نوع کفپوش شما گرفته تا چیدمان مبلمان در هر اتاق. شما می توانید از ترکیبات مختلف رنگ، وسایل و لوازم جانبی خانه استفاده کنید تا خانه شما رنگ و بویی خاص به خود گیرد.

بنابراین چگونه می توانید یک طراحی خانه ایجاد کنید که دوست داشته باشید؟ ابتدا با تصمیم گیری در مورد ایده و روحیه خود شروع کنید، سپس عناصری را که به انعکاس آن مفهوم کمک می کنند انتخاب کنید.

مبلمان و فرش ها می توانند تا بخشی از ایده شما را در طراحی خانه پیاده سازی کنند اما یک خانه زیبا، هر چقدر هم خوب طراحی شده باشد، برای زیبا تر شدن و خاص تر شدن نیاز به لوازم جانبی دارد. با متخصص دکوراسیون مجموعه کمدلند همراه باشید تا در ادامه به شما لوازم جانبی خانه را معرفی نماییم.

مجموعه ایی از لوازم جانبی خانه :

  1. قوری ها
  2. گلدان
  3. نقاشی و تابلو هنری
  4. فرش
  5. مجموعه های شخصی
  6. گیاهان آپارتمانی
  7. شمع ها
  8. آینه
گلدان خانگی

گلدان خانگی

۱٫ قوری ها

قوری ها علاوه بر کاربردی بودن، می توانند بسیار زیبا هم باشند. در بسیاری از خانه ها قوری اولین شی است که در هر شرایطی به آن نیاز داریم پس چه بهتر که از کتری و قوری های خاص استفاده نمایم. تا علاوه بر رفع نیاز یک زیبایی هم داشته باشد.

قوری های امروزی انواع مختلفی دارند، از چینی سنتی گرفته تا مدل های عایق بندی شده جدیدتر. آنها می توانند به دلیل زیبایی و طراحی مورد تحسین قرار بگیرند و یا به عنوان یک قطعه اصلی مورد استفاده قرار گیرند.

۲٫ گلدان

گلدان پر از گل می تواند زندگی را به خانه ببخشد. اولین گلدان های شناخته شده مربوط به یونان باستان است. امروزه از گلدان های ساخته شده از سرامیک، کریستال و شیشه برای تکمیل تزئینات منزل ما استفاده می شود. آنها به عنوان ظرفی برای نمایش گلهای تازه یا مصنوعی محبوب هستند اما از نظر زیبایی و جنبه های تزئینی نیز ارزش زیادی دارند. گلدان های کریستالی نیز هدایای عالی عروسی یا سالگرد را تهیه می کنند.

۳٫ استفاده از نقاشی و تابلو هنری

اگرچه ممکن است یک پیکاسو اصلی به دیوارهای خود آویزان نباشد، اما هنر می تواند نقطه کانونی یک اتاق باشد. از نقاشی گرفته تا مجسمه تا نقاشی مداد رنگی بچه ها، هنر یکی از رایج ترین و همه کاره ترین لوازم منزل است. سلیقه و طرح تزئینات شما هرچه باشد، می توانید یک قطعه هنری متناسب با ظاهر خانه خود پیدا کنید یا ایجاد کنید.

لوازم تزئینی خانه

لوازم تزئینی خانه

۴٫ قالیچه ها

فرش ها نباید یک پوشش ساده برای کف باشند. آنها می توانند مانند هر چیز دیگری در یک اتاق تزئینی باشند. هیچ چیز به اندازه یک فرش زیر پای شما کاملاً خوب نیست. آنها لایه ای از گرما و راحتی را ارائه می دهند که با هیچ کف پوش دیگری قابل مقایسه نیست.

۵٫ گیاهان خانگی

گیاهان خانگی کمک می کنند تا فضای بیرونی را وارد کنید و به فضایی روح می بخشید. گیاهان خانگی یک وسیله جانبی عالی در خانه هستند زیرا نه تنها خوب به نظر می رسند. آنها برای ایجاد احساس خوب نیز طراحی شده اند. از نظر تزئینی، گیاهان از نظر بصری و همچنین رایحه هایشان جذاب هستند.

هنگامی که گیاهان خود را انتخاب می کنید، سعی کنید گیاهانی پیدا کنید که مکمل تزئینات شما باشند. سرخس ها و انگورها با مضامین ویکتوریایی و کلاسیک به خوبی کار می کنند، گلهای پررنگ و رنگی با دکوراسیون مدرن بسیار زیبا به نظر می رسند و کاکتوس ها با طرح های جنوب غربی یا خاکی به خوبی متناسب هستند.

۶٫ شمع

در طول تاریخ از شمع برای تأمین نور، گرما و محیط در خانه استفاده می شده است. آنها اغلب با عاشقانه در ارتباط هستند و راهی عالی برای ایجاد روحیه آرامش یا آرامش هستند. تقریباً در هر خانه در صورت قطع شدن برق شمع های متنوعی انتخاب می شوند.

اولین شمع ها را رومیان باستان ایجاد کردند، آنها ورق های پاپیروس را می غلتاندند و آنها را در پیه ذوب شده فرو می بردند. اعتقاد بر این است که چینی ها به همین روش با استفاده از كاغذ برنج به جای پاپیروس ، شمع ایجاد می كنند.

شمع ها را می توان به اشکال مختلف از مجموعه شمع های کوچک گرفته تا ستون های بزرگ در نگهدارنده های تزئینی خود در خانه وارد کرد. حتی اگر آنها هرگز روشن نشوند، شمع های امروزی صرفاً براساس رنگ و طرح آنها برای تکمیل دکوراسیون منزل شما ایجاد می شوند.

۷٫ آینه ها

آینه ها ممکن است همیشه یک شکل نباشند، اما می توانند یک اتاق را به زیبایی برجسته کنند. برای داشتن حداکثر لوازم جانبی، سعی کنید آینه هایی به دکوراسیون منزل خود اضافه کنید. گرچه در طول روز بارها به آینه های خود نگاه می کنیم، اما بندرت جادویی را که در این دستگاه ها وجود دارد، می بینیم. آینه ها می توانند اهداف مختلفی داشته باشند، از کمک به ما در اصلاح ظاهر گرفته تا لذت بردن از کودک خردسال که نگاهی کوتاه به بازتاب خود دارد.

فراتر از این کاربردهای کاربردی، آینه ها به سادگی وسایل تزئینی زیبایی هستند و دارای اشکال و اندازه های مختلف هستند. یک آینه بزرگ با قاب می تواند مانند یک نقاشی آویزان شود، و آن را به یک قطعه اصلی در یک اتاق تبدیل کند. حتی آینه های دستی کوچک ، به طور معمول نقره ای، می توانند به عنوان لوازم جانبی مکمل دکوراسیون شما عمل کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست